Forum Kabelové televize Kadaň
https://forum.ktkadan.cz/

Rozpadající se obraz ČT1 HD
https://forum.ktkadan.cz/viewtopic.php?f=31&t=15318
Stránka 1 z 1

Autor:  Elpro [ ned pro 22, 2013 7:03 pm ]
Předmět příspěvku:  Rozpadající se obraz ČT1 HD

Dobrý den. Přibližně 2 týdny mám problém s rozpadajícím se obrazem ČT1 HD, dříve problémy nebyly. Ostatní HD i SD programy jsou v pořádku, kvalita signálu se zdá být také v pořádku.
Mám TV Samsung řady "B" (LE46B650). Na různých internetových fórech jsem zaznamenal, že potíže s rozpadajícím se obrazem ČT1 HD mají také někteří majitelé této řady TV Samsung při příjmu z terestricky šířeného multiplexu. Rád bych se tedy zeptal, zda nedošlo v poslední době ke změně zdroje signálu ČT1 HD šířeného u nás po kabelu a zda jste již zaznamenali stejný proglém i u dalších uživatelů.
Děkuji

Autor:  servis [ čtv led 02, 2014 2:43 pm ]
Předmět příspěvku:  Re: Rozpadající se obraz ČT1 HD

Přeji hezký den. Zdroj signálu máme z několika míst automaticky řízen. Konečný produkt od nás je vždy DVB-C signál. Pokud máte v pořádku kabeláž od naší zásuvky k vašemu přijímači a jste si tím jist.Neměl by být problém. Pokud problém trvá. Doporučoval bych vám nechat si nahrát nejnovější aktualizaci software vašeho TV přijímače. Pár lidem to již pomohlo.

Autor:  Elpro [ pát led 03, 2014 8:21 am ]
Předmět příspěvku:  Re: Rozpadající se obraz ČT1 HD

servis píše:
... Zdroj signálu máme z několika míst automaticky řízen...

Děkuji za informaci. Ta také vysvětluje, proč problém s rozpadajícím se obrazem ČT1 HD po několika dnech najednou zmizel a kanál je opět zobrazován bez chyb.

servis píše:
... Pokud problém trvá. Doporučoval bych vám nechat si nahrát nejnovější aktualizaci software vašeho TV přijímače. Pár lidem to již pomohlo.

V případě TV Samsung řady B bohužel aktualizace firware nepomáhá...

Autor:  Elpro [ čtv úno 13, 2014 7:39 pm ]
Předmět příspěvku:  Re: Rozpadající se obraz ČT1 HD

Problém s rozpadáním obrazu ČT 1 HD se zase vrátil. Stejné je to s programem ČT 2 HD. V pořádku je nyní program ČT Sport HD, který "kostičkoval" ještě před pár dny. Byl by problém přepnout současný distribuční kanál ČT 1 HD a ČT 2 HD na jiný zdroj? Poblém se týká všech majitelů televizí Samsung série "B" z roku 2009/2010 a určitě nás není málo. Je možné s tím něco dělat?

Děkuji.
Petr Procházka

Autor:  servis [ pát úno 14, 2014 8:40 am ]
Předmět příspěvku:  Re: Rozpadající se obraz ČT1 HD

Přeji hezký den problém s HD kanály je v současné době v řešení. Po včerejších interpelácích u našeho dodavatele by mělo nyní být vše v pořádku. Priority zdrojů dodávky HD programů má v kompetenci pan Novotný. Pokud budete potřebovat podrobnější vysvětlení k tomuto problému, kontaktujte ho na novotny@ktkadan.cz nebo na tel. 737215658.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/