Tyršova

Vše o nově budované síti

Moderátor: servis

Odpovědět
neřeknu
0000000
0000000
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 07, 2019 6:35 pm

Tyršova

Příspěvek od neřeknu »

Dobrý den, dozvěděl jsem se, že se bude dělat optický kabel v ulici Tyršova, ale potřeboval bych vědět kdy? Protože internet brouzdám je fakt na nic.. Když si žena prohlíží internet, tak já ani hrát na tomhle nemůžu koupil jsem si lepší router, a fakt to nepomáhá. Byl bych rád kdyby to bylo ještě před létem. Děkuji za odpověď.
spravce
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 1090
Registrován: pát kvě 30, 2003 4:43 pm

Re: Tyršova

Příspěvek od spravce »

neřeknu píše:Dobrý den, dozvěděl jsem se, že se bude dělat optický kabel v ulici Tyršova, ale potřeboval bych vědět kdy? Protože internet brouzdám je fakt na nic.. Když si žena prohlíží internet, tak já ani hrát na tomhle nemůžu koupil jsem si lepší router, a fakt to nepomáhá. Byl bych rád kdyby to bylo ještě před létem. Děkuji za odpověď.
Pane "neřeknu" :wink: ,

ano letos dojde k pokračování budování optické sítě kolem náměstí, tam kde již jsou položené mikrotrubičky, tak tam budeme do nich zafukovat optický kabel a zprovozňovat jednotlivé objekty. Bohužel ve Vaší ulici ještě nejsou položeny mikrotrubičky, ale pokud budou kolektory průchozí, tak by se to do léta stihnout dalo.
Koukal jsem na vaše připojení a zatížení Vašeho tarifu, máte často vytíženou linku na 100% a proto musí logicky dojít k problémům při hraní her. Pokud jak píšete si žena prohlíží internet nemělo by docházet k zatížení linky. Často bývá u těchto problémů na vině "něco" co se např. stahuje na pozadí počítače a člověk o tom ani neví. Ale pokud opravdu vytěžujete vaší linku na 100% tak než se k Vám dotáhne optika můžete použít tarif Premium, kde za 390Kč dostanete 70Mbps rychlost internetu.

S pozdravem Josef Nový
Odpovědět